Olej na motore

Odporúčania, skúsenosti a otázky ohľadom servisov, garančných prehliadok a podobne.
Pravidlá fóra
Pridávať len REÁLNE informácie a OBJEKTÍVNE názory. V prípade vyjadrenia pozitívnej či negatívnej skúsenosti pridajte čo najviac faktov. V prípade pridávania cien, resp. faktúr zo servisných úkonov žiadame, aby ste vo vlastnom záujme cenzurovali citlivé údaje, ako adresa, tel. č. a podobné údaje.
schumo1003
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 14. Decembra 2023, 21:42

Olej na motore

Príspevok od používateľa schumo1003 » 14. Decembra 2023, 21:53

Ahojte,dnes pri dolievani vody do ostrekovačov ,som si všimol na motore dosť veľa oleja,neviete v čom by mohol byť problém ?čaká ma servisná za 2 týždne ,len momentálne som v Holandsku a neviem či tým autom môžem jazdiť ,ďakujem ...Hyundai Tuscon NX 4

Používateľov profilový obrázok
Admin
Site Admin
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 16. Októbra 2019, 23:59
Answers: 1
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Olej na motore

Príspevok od používateľa Admin » 15. Decembra 2023, 17:52

Ak nesvieti kontrolka nizkej hladiny oleja tak jazdit mozes. Nebolo nahodou auto nedavno na garancke? Vela krat sa stane, ze mechanik netrafi a pri dolievani oleja, poleje aj okolo motora.
Nežiadajte ma prosím o pomoc cez súkromnú správu. Ďakujem.

Používateľov profilový obrázok
Dominik
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 31. Mája 2023, 11:33
Bydlisko: Streženice

Re: Olej na motore

Príspevok od používateľa Dominik » 2. Januára 2024, 18:34

Prišli ste na to, že v čom bol problém? Resp. čo povedali v servise? Ja mám tiež TUCSON NX4 1.6 TGDi a tiež som si minule všimol trochu oleja na motore. Tiež ma čaká prvá garančná prehliadka tento mesiac.

Napísať odpoveď

Návrat na "Servisy"