Porucha Hyundai i20

Odporúčania, skúsenosti a otázky ohľadom servisov, garančných prehliadok a podobne.
Pravidlá fóra
Pridávať len REÁLNE informácie a OBJEKTÍVNE názory. V prípade vyjadrenia pozitívnej či negatívnej skúsenosti pridajte čo najviac faktov. V prípade pridávania cien, resp. faktúr zo servisných úkonov žiadame, aby ste vo vlastnom záujme cenzurovali citlivé údaje, ako adresa, tel. č. a podobné údaje.
Petra
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 9. Júla 2023, 08:41

Porucha Hyundai i20

Príspevok od používateľa Petra » 9. Júla 2023, 08:56

Pekný deň prajem, potrebovala by som radu na akú chybu sa v aute zamerať.
Chyba sa prejavuje pri rôznych situáciach.
1. problém: Za jazdy po diaľnici zhasne motor, z ničoho nič, po pol hodinovom odstavení auta, sa dá opäť naštartovať a pokračovať v jazde
2. problém: Na križovatke pri čakaní na zelenú, nejde zaradiť rýchlosť, po zhasnutí motora už ani nenaštartuje, po 15 minútach, auto naštartuje, a po pol hodine už ide zaradiť aj rýchlosť a autom sa dá odísť.
Auto bolo už u viacerých mechanikov a nikto nevedel zistiť príčinu, viete mi prosím poradiť, na čo sa v aute zamerať pre odstránenie chyby?

PALO83
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 29. Septembra 2023, 11:39

Re: Porucha Hyundai i20

Príspevok od používateľa PALO83 » 30. Septembra 2023, 14:03

Hyundai i20 mame sice len par dni,no nieco podobne aj ked v inom aute som riesil na fiate. Po zohriati ak som vypol motor,alebo mi to niekde pri rozbehu do kopca chciplo,som uz nenastartoval. Auto muselo schladnut. Problemom bola autobateria. Po zohriati od motora isla do skratu. Skus od niekoho zohnat bateriu a vymenit. K druhej otazke, ak nieje v aute roboticky ovladany automat, xo z elektroniky dokaze zablokovat manualne zaradenie rychlosti???

Napísať odpoveď

Návrat na "Servisy"