Ako dostať Waze na obrazovku rádia Tucsom 2016?

labakon
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 17. Októbra 2020, 11:08

Re: Ako dostať Waze na obrazovku rádia Tucsom 2016?

Príspevok od používateľa labakon » 30. Septembra 2022, 23:53

Ahoj, Nikto nevymyslel niečo na problematiku???

Tomin
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 20. Decembra 2022, 10:08

Re: Ako dostať Waze na obrazovku rádia Tucsom 2016?

Príspevok od používateľa Tomin » 20. Decembra 2022, 10:11

Romes77 napísal:
5. Marca 2021, 18:16
Zdravim problem bude skor v Google :? ...Clanok zo dna 05. 09. 2019
Navigácia Sygic GPS poskytuje pripojenie pre Android, ale Google Auto je stále blokovaný službou Google.. Google trvá na tom, aby bolo pripojenie Android Auto blokované pre externých vývojárov máp a navigácií. Na platforme sú povolené iba jeho vlastné navigačné aplikácie, Mapy Google a Waze. Spoločnosť Sygic vyzýva spoločnosť Google, aby uvoľnila pripojenie Android Auto a zákazníkom ponúkla možnosť slobodného výberu v smartfónoch so systémom Android.
Snad sa to Sygic podari...
Inak na Iphone 7 a 11-tke ide Sygic na Tucson cez Apple Car Play uplne pekne,pripojeni mam cez USB kabel... :) :) :)
Zdravim, zaujal ma vas prispevok o apple car play. Mam hyundai tucson 2017 ale nikde som sa nedocital ako spojazdnit apple car play aj na tomto modele. Bolo mi povedane, ze tento model to nepodporuje a oficialne sa ani neda o apple car play rozsirit. Viete mi poradit ako to do auta doplnit?
Dakujem vopred za odpoved.

Romes77
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 5. Marca 2021, 16:53

Re: Ako dostať Waze na obrazovku rádia Tucsom 2016?

Príspevok od používateľa Romes77 » 9. Februára 2023, 21:24

Zdravim,
ospravedlnujem sa za neskoru odpoved,
takze prejdem k teme,ja mam Tucson rok 2018,ten posledny specialny model k futbalu 2018,ten ma uz kabelaz 2019 modelov.
Zapojene to mam takym sposobom,ze mam auto sparovane cez bluetooth,v menu auta som odklikol Apple Carplay a pripojil kablom usb od Iphonu do usb v aute a potom som v menu na radiu mal ikonu Carplay tam som klikol a nabehol Carplay,dokonca som tam mal aj Whatsapp aj Amazon music a podobne.
Uz to dlhodobo nevyuzivam,mam radsej TomTom navigaciu.
moj Tucson bol kupeny v Nemecku tam je aj prihlaseni,takze sa lisi aj vybavou a softwerom od modelu 2017.Problem moze byt aj v akom jazyku mas nastaveny telefon,aj menu auta,ja mam oba Nemecky,ak mas v iphone Slovensky jazyk sa mi zda ze to nefunguje...
Ale ako som pozeral na stranke Carplay od Apple - prelozeny tex je dolu.
Snad som neako pomohol,ale mozem nafotit a urobit neaky navod aj s verziou softweru ktory je u mna konkretne nainstalovani. :)
Pridal som neake video ,obrazky aj odkazy,je to v Nemcine,tu sa venuju viacej roznym temam.

Na výber je viac ako 600 modelov.
Každá väčšia automobilka má modely, ktoré podporujú CarPlay, alebo to v blízkej budúcnosti plánuje. Tento zoznam obsahuje najaktuálnejšie informácie.

https://www.apple.com/de/ios/carplay/available-models/

Obrázok

a video z Youtube je v Nemcine



http://webmanual.hyundai.com/DA_GEN2_V/ ... plecarplay


Obrázok

Obrázok

Obrázok


Nakonfigurujte CarPlay

Naštartujte auto a potom sa uistite, že je zapnutá Siri.
Pripojte iPhone k autu:
Ak vaše auto podporuje CarPlay pomocou USB kábla, zapojte svoj iPhone do USB portu auta. USB port môže byť označený ikonou CarPlay alebo smartfónu. Uistite sa, že používate kábel Apple Lightning do USB.
Ak vaše auto podporuje bezdrôtové aj USB CarPlay, pripojte iPhone k USB portu vášho auta. Správa na vašom iPhone sa vás opýta, či chcete pri ďalšej jazde spárovať bezdrôtovo.
Ak vaše auto podporuje iba bezdrôtové CarPlay, stlačte a podržte tlačidlo hlasového ovládania na volante. Skontrolujte, či je autorádio v bezdrôtovom režime alebo režime Bluetooth. Potom prejdite na svojom iPhone do Nastavenia > Wi-Fi a uistite sa, že je zapnuté aj Wi-Fi. Klepnite na sieť CarPlay a uistite sa, že je zapnutá možnosť „Pripojiť automaticky“. Potom prejdite do Nastavenia > Všeobecné > CarPlay a vyberte svoje auto. Ďalšie informácie nájdete v používateľskej príručke vášho auta.

;) :)

Napísať odpoveď

Návrat na "Tucson 2. gen (2015 - 2020)"